Відтепер продукцію компанії Villa Milk можна придбати на Одещині  – у Балті, Кодимі та Подільську

Зважаючи на нинішню ситуацію і запит від громад, компанія Villa Milk відкрила новий маршрут. Відтепер наші натуральні молочні продукти можна придбати на Одещині. Щосереди свіжу порцію якісних і смачних молочних продуктів будемо доставляти до Балти, Кодими та Подільська. Точки продажу відбиралася відповідно до того, наскільки магазин відповідає умовам реалізації та зберігання молочних продуктів. Адже наша продукція із коротким терміном придатності, пояснив директор компанії Villa Milk Віталій Істратов.

маршрут

«Для нас важливо не просто завезти продукцію у супермаркет, а подбати про те, щоб споживач придбав якісний молочний продукт і був задоволений своєю покупкою, – коментує Віталій Істратов. – Тому коли ми напрацьовуємо маршрут, то виходимо на прямі перемовини про поставку нашої продукції з магазином. Домовляємо з власниками про візит, щоб побачити на власні очі холодильники, обладнання, зону прийому товару і місце розташування супермаркету. Адже ми прагнемо не лише розширювати географію представлення нашої продукції. Але й намагаємося тримати планку – подати до столу якісний, смачний і корисний молочний продукт».

У Балті наразі придбати молочну продукцію можна у цетральному універсамі «Адмірал», у Кодимі – це магазини в центрі міста, а в Подільську мережа мінімаркетів Імперіал.

Заходьте – купуйте – куштуйте і будьте нам здорові. Детальніше про продукцію Villa Milk на сайті: https://villamilk.com/production/