Компанія «Villa Milk» стала номінантом поважної регіональної премії «Людина року» і отримала диплом «Торгова марка року – 2019»

Церемонія традиційної культурно-мистецької акції «Людина року» відбулася 27 лютого у Вінниці. За вагомі здобутки та професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності були нагороджені переможці у 33 номінаціях. Компанія Villa Milk стала номінантом у категорії «Торгова марка року».

«Попри те, що перемогу у нашій номінації отримала Вінницька харчо-смакова фабрика, ми не розчарувалися, бо це достойний суперник, який вже багато років працює на ринку, а продукцію фабрики добре знають в Україні та за її межами. Наша компанія стала номінантом конкурсу, а це означає, що в наступному році ми матимемо ще один шанс нагадати про себе і позмагатися за перемогу», – відзначив директор компанії Віталій Істратов.

Загалом на конкурс подали більше сотні заявок. Серед претендентів були громадські діячі, держслужбовці, митці, освітяни та науковці, журналісти, медики, аграрії, працівники промислової, соціальної, комунальної, туристичної та торгівельної сфери, ресторатори, фінансисти, правовики, меценати і благодійники, захисники України і волонтери, спортсмени, дизайнери. Визначала переможців комісія конкурсу. Номінантів нагороджували дипломами, а переможців – відзнакою.

Відкрили церемонію ефектним виступом київського театру, який продемонстрував футуристичний номер з використанням лазерів, світлодіодів та в блискучих костюмах під електронну музику з елементами класики. А вручення дипломів супроводжувалося яскравими концертними номерами відомих колективів та виконавців області.

Варто зазначити, що кожна наступна урочиста церемонія нагородження переможців регіонального конкурсу «Людина року» – це новий енергетичний та духовний імпульс, що концентрує в собі найвідчутніші позитивні зміни в нашому суспільстві. Традиційно вона проводиться в переддень весни.