Villa Milk перемогла в конкурсі «Бізнес-еліта Поділля», здобувши номінацію «Якість»

29 листопада відбулося нагородження переможців ХVІ Міжрегіонального конкурсу «Бізнес-еліта Поділля». ТМ Villa Milk вперше
стала його учасником і перемогла. За результатами конкурсного відбору наша
компанія отримала відзнаку в номінації «Якість» і була відзначена дипломом
державного зразка та пам’ятною статуеткою. А інформація про підприємство потрапила
до цьогорічного бізнес-довідника регіону.

«Продукція ТМ Villa Milk – це безкомпромісна якість. Саме це вирізняє її на загальному ринку молочних продуктів. Адже у нашій продукції немає нічого, окрім молока, – відзначив директор компанії Villa Milk Віталій Істратов. – Тому приємно, що в регіональному конкурсі підприємництва ТМ Villa Milk отримала відзнаку саме у номінації «Якість». Це велика честь і водночас сильна відповідальність, яка спонукатиме нас тримати планку на рівні і рухатися до нових вершин та здобутків».

 

 

 

 

 

Урочиста мить нагородження

Загалом на конкурс було подано більше сотні заявок. Переможців визначали у семи номінаціях: «Надійність», «Якість», «Стабільність», «Довіра», «Наша марка», «Компанія-лідер» та «Вершина лідерства». Головна умова участі – легальна діяльність, прозорість податкової звітності та дотримання трудового законодавства.

 

 

 

 

 

Святковий концерт на честь переможців

«Регіональний конкур «Бізнес-еліта Поділля» – єдиний економічний конкурс, який покликаний популяризувати малий і середній бізнес у Подільському регіоні. Традиційно його організовує Вінницька обласна громадська організація «Регіональний центр підприємництва» за підтримки Вінницької ОДА, – повідомив голова оргкомітету Віталій Кирницький. – Вперше за 16 років існування, цьогорічний конкурс розширив географію і на участь подавали заявки не лише підприємства  з Вінниччини, але й Хмельниччини, Житомирщини та Одещини, тобто весь Подільський регіон. Через це конкуренція була колосальною».

 

 

 

 

 

Голова Вінницької ОДА Владислав Скальський вітає лауреатів конкурсу

Окрім цього, він додав, що кандидатів на участь у конкурсі підприємства рекомендують громадські організації, місцеві органи самоврядування, міські чи обласні ради та навіть самі підприємства на основі аналізу економічних показників.

 

 

 

 

 

VIP-гості