QR-код на своїх продуктах почала використовувати компанія Villa Milk, щоб бути ближчою до своїх споживачів

Молочний бренд Villa Milk почав друкувати на етикетках своєї продукції QR-код. У ньому шифрується посилання на мобільний сайт компанії, зокрема розділ «Продукція». Завдяки QR-коду споживачі можуть детальніше дізнатися про бренд і ознайомитися з продукцію, яку щодня купують у магазинах для себе та своїх рідних.

QR-код_01
QR-код розміщений на новинці компанії – йогурті «Чорниця»

Наразі QR-код розміщений на новинці компанії – йогурті «Чорниця». Незабаром він з’явиться на ПЕТ-стакані із кисломолочним сиром. Поступово його розміщуватимуть на усіх етикетках продукції, запевнив директор компанії Villa Milk Віталій Істратов. Адже підприємство зацікавлене у тому, щоб ставати ближчими до споживачів і швидко ділитися із ними інформацією про товари і послуги.

«Головна перевага QR-коду – швидке розпізнавання тексту за допомогою фотокамер мобільного телефону. Тобто кожен покупець, який обирає нашу продукцію у магазині, може отримати детальну інформацію про товар безпосередньо на місці, – відзначає Віталій Істратов. – Для цього він сканує QR-код, переходить на сайт нашої компанії і має можливість ознайомитися з асортиментом, або ж прочитати про той, чи інший товар окремо. Крім того, може просто «походити» по сайту і більш детально дізнатися про компанію загалом».

QR-код_02
Обирайте якісне, смачне і корисне

Довідка, QR-код (quick response code) – це дуже інформативна і корисна в сучасному світі річ. Розробила QR-код у далекому вже 1994 році японська компанія Denso Wave. Переваг порівняно зі звичайним штрих-кодом у нього два – це простота сканування і обсяг даних. Читати код може будь-який мобільний пристрій з фотокамерою і спеціальним ПО, а завдяки системі корекції помилок інформацію можна розшифрувати навіть при пошкодженні 30 % коду.