Наше молоко – це здоров’я ваших дітей

Villa Milk – це сімейна молочна ферма європейського зразка, яка не має аналогів на теренах Вінниччини.

Головна філософія нашої компанії виробляти справжнє молоко для здоров’я наших людей, бо вони достойні вживати натуральні молочні продукти – такі як були у дитинстві – якісні, корисні і смачні. У кожній краплі нашого молока немає нічого, окрім молока. Його п’ють діти у місцевому дитсадку та школі, на ньому варять кашу для внуків і дітей наших власників.

«Я 100 % впевнений у якості наших молочних продуктів, бо вони справжні – зроблені з турботою про кожного з вас,– відзначає співзасновник компанії Villa Milk Павло Каленич. – Власні угіддя, власні корми, власні корівки, власний молокопереробний комплекс – дозволяють виготовити якісний молочний продукт. Натуральний склад, чесний об’єм, природня користь і прекрасний смак – це молоко від Villa Milk».

завод «Villa Milk»
У виробничому цеху

Історія молочного проекту і компанії «Villa Milk» розпочалася із ідеї створення підприємства з виробництва молока і його переробки у готову молочну продукцію ще у 2013 році. Усе почалося справді у чистому полі. Ми дійсно розпочали все  з нуля і пережили дуже багато, аж допоки у 2019 році почала працювати компанія Villa Milk.