Чесний літр за чесні гроші – це один із головний принципів компанії Villa Milk

Закупки продуктів харчування у супермаркетах стали для нас вже звичною справою. Досить часто ми обираємо одну і ту саму молочку на полицях магазину. Але чи звертаєте ви увагу на маркування, зокрема на об’єм продукту? Зараз у супермаркетах можна зустріти практично однакові пляшки з молочною продукцією. Однак замість очікуваного 1 літру ви побачите 0.9 л, чи 0.87 л. Ми у компанії Villa Milk за чесність, тому наша продукція має чесний об’єм за чесні гроші.

чесний обєм

«З перших днів своєї діяльності ми строго дотримуємося вимог нормативної документації при здійсненні тарування молочних продуктів, – відзначає директор компанії Villa Milk Віталій Істратов. – Чесний об’єм, натуральний склад, природня користь і прекрасний смак – це головні переваги нашої молочної продукції. Працюємо чесно. Адже щодня відчуваємо довіру від споживачів. Вони доручили нам найважливіше завдання – піклуватися про своє здоров’я і своїх рідних».

чесний обєм1

Директор компанії «Villa Milk» радить споживачам при виборі молочних продуктів приділити увагу маркуванню. На упаковці продукту обов’язково має зазначається його склад, об’єм, рекомендації. Якщо у людини є проблеми зі здоров’ям, то за описом вмісту вона може визначити, чи можна їй вживати той чи інший продукт. Чесному виробнику нема чого приховувати. Йому навпаки вигідно вказувати вичерпну інформацію про свій продукт, бо він впевнений у його якості. А це одна перевага перед конкурентами.