Компанія Villa Milk завершує процес заготівлі сіна на зиму

Заготівля високоякісного сіна в природніх умовах – це справжнє мистецтво, яким володіють небагато господарств. Чого не скажеш про компанію Villa Milk, де до заготівлі сіна підходять з великою відповідальністю і сучасними технологіями. Адже якісні корми – запорука високих надоїв молока та здоров’я усього поголів’я.

content_1
Заготівля сіна на Villa Milk

Від того, як вчасно будуть виконані всі етапи заготівлі сінажу, залежить поживність корму, відзначає директор АФ «Україна – О», співзасновник компанії Villa Milk Михайло Федчишен. Сіно – це цінний компонент раціону, джерело протеїну, енергії, макро- та мікроелементів. У сіні, як в ніякому іншому кормі, збалансований вміст швидкодоступних та повільнодоступних енергії та протеїну. Тому послідовність у кормозаготівельному процес важлива і необхідна.

content_2
Вітамінне і поживне сіно

«Заготівля вітамінно-білкового сіна для наших корівок відбувається винятково на власних полях господарства сучасною кормозбиральною технікою,  – акцентує увагу Михайло Федчишен. – Сінозаготівельний процес розпочався ще в середині травня. За цей час вдалося заготовити понад 120 тонн сіна та 500 тонн сінажу з багаторічних бобових трав. Наразі триває заготівля сінажу і інтенсивно заготовляється силос. Крім того, тваринні комплекси забезпечуються якісними гранульованими кормами. Адже харчування корівок має бути збалансованим та різноманітним».

content_3
Смачненьке для щасливих корів

Він додає, що споживання сіна високої якості надзвичайно позитивно впливає на фізіологію, здоров’я та розвиток корови в молодому віці. Збільшення частки високоякісного сіна в раціоні корови – це, автоматично, збільшення вмісту білка у молоці.

content_5
У нас на фермі – чистота і порядок

На сьогодні для наявного у господарстві поголів’я заготовленого сіна вже вистачить із запасом. Однак компанія має на меті збільшення чисельності поголів’я великої рогатої худоби найближчим часом. Відповідно, зросте і необхідність у збільшенні кількості кормів.