Продукцію ТМ Villa Vilk можна придбати у магазині, не виходячи з оселі

Відтепер, завдяки Інтернет-магазину національної мережі WINETIME, молочні продукти ТМ Villa Vilk можна замовити із доставкою додому. Зручний, зрозумілий та легкий в користуванні каталог товарів дозволяє легко сформувати кошик замовлення. Оформити заявку можна за номером: (050)-315-37-37. Окрема опція доставка продуктового набору безпосередньо з магазину, який розташований у вашому місті. А це на секундочку 26 гастромаркетів у 14 регіонах України.

Із магазину – до квартири

«В Інтернет-магазині до кожної позиції нашого товару додані вичерпні описи та фото. Вказана ціна, об’єм, склад, характеристика, що дозволяє споживачеві отримати інформацію про продукт і зорієнтуватися у своєму виборі. Оскільки наша продукція, вимагає особливих температурних умов зберігання, кур’єри магазинів дотримуються цих норм і доставляють молочні продукти строго у спеціальних термобоксах і з дотриманням усіх санітарних вимог», – відзначає директор компанії Villa Milk Віталій Історатов.

Обирайте перевірені бренди

Інтернет-магазин мережі gastro&wine market WINETIME здійснює безкоштовна доставку до дверей у день замовлення при покупці на суму від тисячі гривень. При заявці менше 1000 грн вартість доставки складає 100 грн. Замовлення на експрес-доставку приймаються з 10:00 до 17:00 у всі дні, окрім неділі. Оплатити покупку можна як готівкою, так і карткою.

Вражаючий асортимент

Якщо у вашому місті немає магазину WINETIME, а продукцію Villa Milk дуже хочеться скуштувати, то цілком можливо обрати товар в Інтернет-магазині і скористатися сервісом доставки через «Нову Пошту». Замовлення відправляється протягом 2-х днів після підтвердження. Послуги «Нової Пошти» оплачуються безпосередньо при отриманні товару у відділенні (при безготівкому розрахунку послуги «Нової Пошти» не включаються в рахунок від WINETIME). Щоправда, продукти, які швидко псуються (ваговий, негерметично запакований товар), доставляються тільки в період з листопада по лютий включно.