Що таке термостатні кисломолочні напої: «розбираємо на пальцях»

Усі знають про те, що кисломолочні продукти є неодмінним компонентом здорового раціонального харчування. Адже вони насичені білками, вітамінами та мікроелементами. Здатні стимулювати імунітет і запобігати серцево-судинним захворюванням. Але далеко не кожен молочний напій приносить користь для нашого організму. Очевидно, що найкорисніший той, який має короткий термін придатності, оскільки бактерії і гриби можуть жити всього 12–14 днів.

Щоб зберегти поживну цінність і натуральний склад кисломолочних продуктів, компанія «Villa Milk» застосовує термостатний спосіб виробництва. Він передбачає, що після пастеризація молока і внесення молочнокислих бактерій та грибів, процес сквашування та дозрівання кисломолочних продуктів відбувається безпосередньо у тій тарі, яку покупці бачать на полицях магазинів.

Технолог Оксана Романова

«Термостат – це камера з визначеною температурою всередині, яка забезпечує підтримку життєдіяльності молочної флори упродовж певного періоду, – розповідає технолог компанії «Villa Milk» Оксана Романова. – Тривалість процесу сквашування залежить від виду продукту, що виготовляється, і коливається в межах 4–12 годин при температурі 28–44   С. Термостатний спосіб виробництва молочної продукції гарантує виготовлення  винятково натуральних живих кисломолочних продуктів, без додавання крохмалю, консервантів, чи інших домішок».

Вхід до термостатної камери № 2

Саме завдяки термостатному способу виробництва, кисломолочні продукти ТМ «Villa Milk» тривають щільну форму і мають густу консистенцію. Перед вживанням її необхідно збовтати, або гарно перемішати.

«Візьмемо за приклад сметану 20 % жирності від «Villa Milk» і порівняємо її з будь-якою ТМ, яка виготовлена у резервуарний спосіб. Перше, що одразу можна помітити, це зовнішній вигляд. Сметана, виготовлена у резервуарний спосіб, має достатньо густу консистенцію, але не містить згустку, який характерний для термостатної. Окрім цього, вона не має глянсуваної поверхні, як у термостатної, що свідчить про поживність і натуральність, – продовжує Оксана Романова. – Кисломолочні продукти, які виготовленні у термостатний спосіб, не лише привабливіші за зовнішнім виглядом, але й мають щільну структуру, насичений домашній смак, а головне – зберігають усю свою поживність».

Виробничий цех

На сьогодні у кисломолочній лінійці продуктів ТМ «Villa Milk», які виготовлені у термостатний спосіб, представлені кефір (1 % і 2,5 % жиру), ряжанка (4 % жиру), йогурт «Грецький» (8 % жиру) та сметана (20 % жиру). Ці продукти не тільки смачні та натуральні, але й дуже корисні для здоров’я кожної людини. Тому залишайтеся із «Villa Milk» і споживайте тільки якісні, натуральні та «живі» кисломолочні продукти.