Молочні продукти ТМ Villa Milk зміцнюють імунітет і допомагають боротися із застудою

Минають останні теплі осінні дні і саме час подбати про те, щоб запастися енергією і зустріти холодну зимову пору у всеозброєнні. Ідеальними помічниками у цьому стануть натуральні молочні продукти ТМ Villa Milk. Вони допоможуть покращити імунітет, а у випадку застуду – перемогти її швидко і без пігулок.

імунітет
Цілюща смакота для найдорожчих

Правило № 1. Для захисту наших легень від інфекцій дуже важливими є жири. Тому щодня рекомендується споживати рослинну олію, горіхи, чи вершкове масло. 10−15 г масла ТМ Villa Milk на добу допоможе вберегти ваші легені від шкідливих вірусів та бактерій.

Правило № 2. Не забувайте про користь наших натуральних кисломолочних продуктів. Вони підтримують в робочому стані мікрофлору кишечника. Адже 80 % нашого імунного захисту знаходиться в кишечнику і залежить від стану нашої мікрофлори.

імунітет_02

Правило № 3. Якщо вже спіткала вас застуда, то згадайте про цілющі властивості нашого молока. Склянка теплого молока ТМ Villa Milk із медом дозволить зняти першіння у горлі і змусить хворобу відступити.

Правило № 4. Щоб допомогти організму відновитися після застуди харчуватися треба повноцінного. Постарайтеся щодня приймати їжу багату білком, який є будівельним матеріалом для імунної системи. А найкращим джерелом легкозасвоюваного білка стане легкий та поживний кисломолочний сир ТМ Villa Milk.

імунітет_03
Пийте діти йогурти – будете здорові

Правило № 5. Закріпити ефект і швидко стати на ноги допоможе поживна термостатна сметана ТМ Villa Milk. Вона володіє високими харчовими, дієтичними якостями та енергетичною цінністю.

Взагалі молоко і молочні продукти ТМ Villa Milk містять різноманітні харчові речовини, збалансовані за складом, легко засвоюються організмом, нормалізуючи мікрофлору кишечника.