Компанія Villa Milk презентує новий смак у лінійці йогуртів – йогурт «Чорниця»

Компанія “Villa Milk” розширила асортимент своєї продукції новинкою – йогуртом «Чорниця». Це класичний солодкий йогурт з м’яким смаком, який виготовляється з висоякісного молока та живих елементів натуральної закваски. Для досягнення густої консистенції і належного вмісту білку компанія використовує традиційну домашню технологію. Завдяки цьому йогурт «Чорниця» не лише легкий та корисний, а й має чудовий смак і поживний склад.

йогурт-чорниця5
Найсмачніше – дітям

Тепер у лінійці фруктових молочних напоїв ТМ «Villa Milk» представлено вже чотири солодких йогурти – це персиковий, полуничний, ванільний йогурти та «Чорниця» https://villamilk.com/product-category/yogurt/. Усі із жирністю – 2,5 %. Відпускаються у тарі по 0,5 л. Як уточнює технолог компанії Villa Milk Оксана Романова, солодкий молочний продукт виготовлений на основі високоякісного молока та заквасок «Danisco» від всесвітньо відомого датського виробника DuPont Nutrition Health. А справжнього насиченого смаку йогуртам додають фруктові наповнювачі австрійської промислової групи AGRANA.

йогурт-чорниця3
Якісний, смачний і корисний

«Така технологія дозволяє виробити якісний і водночас смачний молочний йогурт, який може слугувати прекрасним перекусом для дітей і дорослих, – відзначає технолог компанії Villa Milk Оксана Романова. – Процес виробництва йогурту повністю автоматизований і складається з кількох етапів. Спочатку молоко потрапляє в «білу зону», де воно проходить пастеризацію. Потім відбувається сквашування і змішування з фруктовими наповнювачами. Готовий продукт розливається у пляшки і відправляється до холодильної камери зберігання».

йогурт-чорниця-2
Корисний перекус

Фруктові добавки, які додають у солодкі йогурти, виробляються фірмою «Аграна Фрут Україна», при чому спеціально для ТМ Villa Milk. Плодово-ягідна сировина повністю сертифікована і відповідає усім міжнародним стандартам. Завдяки високотехнологічному виробництву, вона зберігає усі корисні властивості, смак та аромат продукту. У полуничному і персиковому йогуртах ТМ Villa Milk містяться цілі шматочки свіжих фруктів.

->