У Вінниці зібралися ресторатори з усієї України. Частували їх бринзою та м’якими сирами ТМ Villa Milk. За їх версією, таку продукцію, як наша, можна сміливо назвати «білим золотом».

Власники готельно-ресторанного бізнесу та експерти у сфері гостинності зібралися у місті над Бугом, щоб поділитися досвідом і напрацювати спільні кейси для успішного подолання карантинних наслідків. Бізнес-форум проводив Вінницький клуб ділових людей, партнером якого є ТМ Villa Milk. По завершенні події її учасники мали унікальну нагоду продегустувати м’які сири нашої торгової марки. Вони були вражені вишуканим та оригінальним смаком натуральної молочної продукції ТМ Villa Milk. Акомпанементом до бринзи та м’яких сирів стали крафтові вина місцевих виробників.

bile_zoloto2
“Біле золото” Villa Milk

«Проведення бізнес-інтенсиву у сфері гостинності стало чудовою традицією. З року в рік ми збираємося, щоб розвиватися, щоб підсилювати свій бізнес. Нам не потрібно їхати в інші міста, в інші країни, ми можемо почути найкрутіших спікерів тут у нашому місті, дізнаватися від них інсайти, успішні кейси та дієві технології для роботи», – розповіла організаторка події, президентка Вінницького клубу ділових людей Надія Лисецька.

Під час форуму учасники та учасниці мали можливість дізнатися про тренди в бізнес-моделях ресторанів, фудхолів, F&B готелів і торгівельних центрів. Розібрали на пальцях складні питання про те, як  вивести сервіс на новий якісний рівень, створити атмосферу, в яку хочеться повертатися, а також організувати кухню, яку рекомендують друзям. До речі, допомогти рестораторам у цьому може ТМ Villa Milk. У Вінниці вже є кілька закладів, які частують своїх клієнтів нашою молочною продукцією. І вони повертаються, щоб знову і знову спробувати вишукану і домашню кухню, бо ніщо так не запам’ятовується, як смачні страви у затишній атмосфері.

bile_zoloto3