Однією з головних переваг компанії Villa Milk є чесний літр молочної продукції

Компанія Villa Milk вже третій рік утримує високу позицію на молочному ринку і веде прозору діяльність. Попри велику конкуренцію і маркетингові «багатоходівки» різних виробників, підприємство не відмовилося від нормативного тарування молочних продуктів. У той час як чимало підприємств почали виробляти продукцію об’ємом 0,9 л,  чи 0,87 л, компанія зберігає чесний об’єм за чесні гроші. Саме тому уся продукція Villa Milk випускається з об’ємом 1 л – чесний літр. Тобто 1000 г. А якщо 0,5 л, – то це 500 г.

чесний літр

«Зараз у супермаркетах можна зустріти практично однакові пляшки з молочною продукцією. Однак замість очікуваного 1 літра ви побачите 0,9 л, чи 0,87 л. І це розчаровує. Ми працюємо чесно, відповідно до вимог нормативної документації при здійсненні тарування молочних продуктів, – відзначає директор компанії Villa Milk Віталій Істратов. – Чесний об’єм, натуральний склад, природня користь і прекрасний смак – це головні переваги нашої молочної продукції. Працюємо чесно. Адже щодня відчуваємо довіру від споживачів. Вони доручили нам найважливіше завдання – піклуватися про своє здоров’я і своїх рідних».

чесний літр

Нагадаємоhttps://villamilk.com/villa-milk-tse-chesnyy-obyem/, що директор компанії «Villa Milk» вже радив споживачам, як перевіряти молочні продукти. І обов’язково при виборі молочних продуктів приділити увагу маркуванню, перевіряти чи є чесний літр. На упаковці продукту обов’язково має зазначається його склад, об’єм, рекомендації. Якщо у людини є проблеми зі здоров’ям, то за описом вмісту вона може визначити, чи можна їй вживати той чи інший продукт. Чесному виробнику нема чого приховувати. Йому навпаки вигідно вказувати вичерпну інформацію про свій продукт, бо він впевнений у його якості. А це одна перевага перед конкурентами.