Компанія Villa Milk – генеральний партнер команди «Вінницькі» в іграх за зимній кубок “Ліги Сміху

У складні часи численних викликів треба намагатися шукати моменти для позитиву. Це допомже може об’єднати країну і зробити життя цікавішим. Телевізійний проєкт «Ліга сміху» справляється з цим завданням на «відмінно». Уже багато років поспіль він продукує гумористичне шоу, яке люблять дивитися  і діти, і дорослі. Тому, коли до компанії Villa Milk звернулася команда «Вінницькі» з пропозицією стати їхнім генеральним партнером на іграх за зимній кубок «Ліги сміху», ми просто зобов’язані були підтримати цей проєкт.

генеральний_партнер
Команда “Вінницькі”

«Телевізійне шоу «Ліга сміху» дарує теплий позитив та яскраві емоції. А команда «Вінницькі» – улюблена, бо це свої, – земляки. Не підтримати їх просто не могли, – відзначає голова наглядової ради компанії Villa Milk Роксолана Цвігун. – Виступи колективу базуються на класичному дусі, який завжди підкріплений інтелектуально і актуально. З окремими його учасниками знайомі особисто. Це порядні і талановиті люди, які заслуговують на перемогу. Так само, як заслуговує наша продукцію бути представлена в ефірі телеканалу «1+1». Тому дивіться улюблене шоу з компанією Villa Milk – генеральний партнер команди “Вінницькі”. Вболівайте за команду «Вінницькі» і завжди залишайтеся в чудовому гуморі!».

генеральний партнет
Веселий настрій – гарантовано!

Нагадаємо, що «Ліга Сміху» http://ligasmeha.com/uk/ – це телевізійне шоу. У ньому команди змагаються в гумористичних відповідях на поставлені запитання, імпровізаціях та представленні заздалегідь підготовлених сценок. Виступи команд оцінюють члени журі – тренери команд і водночас зірки шоубізу. Ті команди, які набирають однакову кількість балів змагаються в спеціальному гумористичному батлі. Щоб залишитися у проєкті, їм потрібно бути смішними і яскравішими за супротивника. Виграє у «Лізі сміху» – найсмішніший!

#ліга_сміху #генеральний_партнер #Вінницькі #VillaMilk