Компанія Villa Milk оголошує родинний конкурc до Різдва

Свята дедалі ближче підкрадаються. Уже повідкривалися перші різдвяні ярмарки та фестивалі, на яких можна вибрати оригінальні подарунки для своїх рідних, друзів та знайомих. Не пастиме задніх і компанія Villa Milk. Ми вже підготували для своїх споживачів подарункові корзини із якісною молочною продукцією. Отримати смачні, якісні та натуральні молочні продукти до різдвяного столу зможуть учасники родинного конкурсу, який компанія Villa Milk оголошує у День Святого Миколая.

Щоб взяти участь у конкурсі, варто придбати продукцію ТМ Villa Milk, зібратися за родинним столом і зробити спільне фото. Потім світлину треба виставити на своїй сторінці у Facebook з хештегом #VillaMilk і продовженим дописом «Родина … любить Villa Milk за те, що…». Для надійності просимо продублювати розміщене фото у приват, – на месенджер. Триватиме конкурс до 30 грудня включно.

2 січня 2020 року фото родин-учасниць будуть розміщені на сторінці компанії у Facebook і розпочнеться голосування за переможців. Їх визначатимуть за кількість лайків – у кого більше, той і переміг. Триватиме голосування до 6 січня включно, а у різдвяну ніч буде відомо, хто стане власником подарункової корзини від ТМ Villa Milk. Володарі першого, другого та третього місця, окрім смачної молочної продукції, отримають на згадку про перемогу – сувенірні і ексклюзивні чашки із логотипом компанії.

Умова єдина – одна родина отримує одну подарункову корзину, незалежно від кількості поданих фотографій. Але будь-який креатив, позитив і творчий підхід вітається.

Чекаємо на ваші «смачні» світлини і щирі дописи.