Переможці конкурсу дитячого малюнку «Оптимістичний Новий Рік з Villa Milk» отримали смачні подарункові набори

Минулого тижня компанія Villa Milk відправила подарунки переможцям та призерам конкурсу дитячого малюнку «Оптимістичний Новий рік з Villa Milk». Він проходив упродовж місяця – з 19 грудня 2019 року по 21 січня 2020-го. Як повідомляла компанія https://villamilk.com/peremozhsi-i-prezery/, за результатами було обрано 3 переможця. Крім того, визначено 5 призерів – за активну участь. Сьогодні ми почали отримувати фото та відгуки від вдячних villaманів. Вони першими отримали набори смачної і корисної продукції ТМ Villa Milk.

Команда Савченків

Беззаперечну перемогу в конкурсі здобули: Віталій Савченко – малюнок № 12, Юлія Йовжин – малюнок № 19 та Ростислав Фоменко – малюнок № 11. Усі вони вже отримали пакунки зі смачною продукцію ТМ Villa Milk. Також смачні подарунки від компанії за активну участь у конкурсі доставлені авторам малюнків № 8, № 7, № 5, № 9, № 29.

подарунки2
Привіт з Полтави

Загалом на конкурс дитячого малюнку «Оптимістичний Новий рік з Villa Milk» надійшло 29 малюнків з різних міст України. А саме – з Харкова, Херсона, Одеси, Полтави, Києва, Вінниці, міст і сіл Вінниччини. Це засвідчує той факт, що про компанію знають і поважають.

подарунки3
Пакунок натуральної смакоти

У конкурсі брали участь діти віком до 15 років. Конкурсні роботи бути виконані фарбами, олівцями, фломастерами у форматі А3, або А4. Жодних цифрових технологій не застосувалося. Наймолодшим учасникам мали право допомагати близькі та рідні. Одному учаснику дозволялося подавати на конкурс необмежену кількість малюнків. Конкурс проводився на території Україні за участі громадян України.