Компанія Villa Milk виступила спонсором конкурсу на найкраще виконання улюбленої для родини пісні

Переможці конкурсу на найкраще виконання улюбленої родинної пісні, яке проводила редакція інформаційного ресурсу NaПарижі, отримали свої дипломи. Спонсором творчого змагання виступила компанія Villa Milk, яка презентувала переможцям корзини зі смачними і корисними молочними продуктами. Вручали їх співзасновники підприємства Павло Каленич та Михайло Федчишен, а також організатори конкурсу – Євгеній Семенов та редакції NaПарижі.

родині пісні1
Корзина смачних і корисних молочних продуктів Villa Milk
  • Серед щасливих власників смачних корзин і подарунків
  • родина Задверняків із с.Бондурівка Чечельницького району,
  • родина Стахових із с. Лука-Мелешківська Вінницького району,
  • родина Василинич,
  • та чотири покоління родини Колісніченків, Ковалів і Бегасів із Гнівані.

Як йдеться у повідомленні NaПарижі, конкурсу на краще сімейне виконання улюбленої родинної пісні редакція інформаційного ресурсу NaПарижі оголосила у середині січня. Наприкінці лютого вже були відомі імені переможців. Та, зважаючи на карантинні обмеження, організатори вирішили не збирати усіх лауреатів в одному приміщенні, тому нагороджували переможців або у людних місцях Вінниці, або приїжджали зі смачними призами та дипломами додому.

родинні пісні0
Чотири покоління родини Колісніченків, Ковалів і Бегасів

«Кошик зі смачними молочними продуктами торгової марки Villa Milk – не випадковий приз за родинні пісні. Адже молочні продукти вважають дуже корисними. Наприклад, професійним співками, як запевняють фахівці, молоко потрібно пити невеликими ковтками, повільно, щоб відновити голос. Воно м’яко обволікає горло і робить голос сильнішим, – повідомляється на сайті: https://naparise.com/posts/laureaty-konkursu-rodynnoho-spivu-otrymaly-korysni-podarunky-vid-orhanizatoriv-pavla-kalenycha-i-yevheniia-semenova-a-takozh-naparyzhi-foto.

родинні пісні 2
Подарунки для співочого голосу

Кажуть, з молоком матері українцям передається вміння та бажання співати. Не всі стають професійними співаками та артистами. Але ж пісня – це не тільки виступ зі сцени, а значно більше. Родинні пісні – це поклик душі! Більш того, виконання родинним хором – це ознака наслідування старовинних традицій. Тому співати це корисно і для душі, і для здоров’я.

родинні пісні3
Вітання переможцям!

За матеріалами сайту NaПарижі