Сезон силосування кукурудзи триває на молочній фермі Villa Milk

Заготівля силосу – це важлива справа! Адже силос просто необхідний для збалансованого харчування щасливих корівок на молочній фермі Villa Milk. Тому за вчасно зібраною кукурудзою слідкують всі – від працівника ферми до керівника. Адже, як пояснює директор агрофірми «Україна – О», співзасновник Villa Milk Михайло Федчишен, важливо встигнути зібрати кукурудзу зеленою, коли вона починає набирати молочно-воскової стиглості зерна, а її вологість складає 65–70 %. Саме у цьому секрет соковитого і корисного корму, який особливо цінний взимку, коли вже немає зелених кормів.

силос

«Важливою складовою раціону рогатих є саме силос. Він містить більше енергії, має оптимальний склад органічних кислот і хорошу перетравність. Тому упродовж теплої пори року ми намагаємося заготовити необхідну кількість кормів. Взимку тварини на фермі вимагають хорошої годівлі. А потреби ВРХ у поживних речовинах можна задовольнити лише за допомогою якісних, смачних кормів», – відзначає Михайло Федчишен.

силос

Крім того, корівки на молочній фермі Villa Milk забезпечуються якісними гранульованими кормами. Адже їх харчування має бути збалансованим та різноманітним. Також здійснюється заготівля вітамінно-білкового сіна. Вона відбувається винятково на власних полях господарства сучасною кормозбиральною технікою.

силос

Як вже писали: https://villamilk.com/yakisne-sino-smachne-moloko/, сінозаготівельний процес розпочинається традиційно у середині травня і триває до початку холодів. До заготовки сіна і сінажу на молочній фермі підходять з особливою увагою. Адже у раціоні молочних корів має бути щонайменше 15–20 % сіна. А збільшення частки високоякісного сіна – це автоматично збільшення вмісту білка у молоці.

Фото: Вадим Козак