Компанія “Villa Milk” привітала підшефний дитячий садочок з днем народження

Іграшки, конструктори, ігри та смачні набори молочних продуктів презентували сьогодні вихованцям дитячого садочку Жабокрички керівники компанії «Villa Milk». Рівно два роки тому у селі відкрили новий дитячий садочок. Це була подія, на яку чекали і діти, і дорослі. Реалізувати проєкт вдалося завдяки підтримці місцевого бізнесу, який активно працює над реалізацією соціальних проектів села. Тому щороку у день народження дитячого садочка соціально відповідальні підприємці навідуються до дітей із подарунками. Це передусім господарство «Ольгопіль» та агрофірма «Україна – О», яка господарює на землях громади, а також компанія «Villa Milk», чий молокопереробний комплекс розташований по-сусідству.

14-02-2020
Смаколики для малечі

«Кожен бізнес, який працює у селі, не повинен стояти осторонь проєктів, що реалізує громада. Саме за таким принципом ми працюємо з директором АФ «Ольгопіль» Павлом Каленичем. Тому коли постало питання реконструкції дитячого садочка наші господарства долучилося і проспонсорували проведення капітальних ремонтів, – розповідає директор Агрофірми «Україна – О», співзасновник компанії «Villa Milk» Михайло Федчишен. – На сьогодні у закладі створені всі належні умови для навчання і виховання дітей. Підлога із підігрівом, дизайнерські меблі, сантехніка, ігрові зали – все заради того, щоб наші діти росли у комфорті та турботі».

14-02-2020
У садочку затишно, тепло у комфортно

Село Жабокричка входить до Каташинської сільської ради. Її голова Микола Савченко додає, що затишний і сучасний заклад облаштували у колишніх шкільних класах місцевої школи, яку перепрофілювали у навчально-виховний комплекс. На реконструкцію приміщення з місцевого бюджету було виділено 323,7 тис. грн, субвенція з державного бюджету – 506 тис. грн., а кошти партнерів склали 742 тис. грн. Левову частку виділила Агрофірма «Україна-О», яка взяла дитячий заклад під шефство разом із компанією «Villa Milk».

14-02-2020
Юні козачата

«Наш садочок зумів поєднати усіх небайдужих жителів села. Для його створення були залучені різні джерела фінансування. Але найбільше підставив плече аграрний місцевий бізнес, – визнає Микола Савченко. – Тепер ми маємо теплі, сучасні, затишні дитячі кімнати, діти забезпечені усім необхідним обладнанням та методичним забезпеченням. А на вулиці для учнівської молоді обладнали сучасні спортивні та ігрові майданчики. На всій території школи та на спортмайданчику діти мають можливість безкоштовного доступу до Інтернету. Користуюсь цією послугою і місцеві жителі».

14-02-2020 дитячий садочок
Віршик від кожного – на згадку

Для своїх гостей діти влаштували миле свято: читали віршики, співали пісні і танцювали, чим неабияк потішили зайнятих у постійними справами меценатів. Побільше було б таких днів!