Молочна продукція компанії «Villa Milk» впевнено підкорює серця споживачів

Рівно рік тому продукція ТМ «Villa Milk» вперше з’явилася у торговельній мережі Вінниччини. На сьогодні продукція компанії реалізується у понад 110-ти супермаркетах Вінниччини та майже у двох десятках магазинів Києва. Наразі компанія веде перемовини про представлення нашої продукції у торговельній мережі преміум-класу і це буде чергова перемога у заліку команди, головна цінність якої – утримувати високий рівень якості своєї продукції, невпинно удосконалюватися, розвивати ринок і високо цінувати своїх споживачів.

Компанія Villa Milk стоїть на трьох китах:

  • Сімейна молочна ферма: у нас власні угіддя, власні корми, власні корівки, власний молокопереробний комплекс – все це дозволяє виготовити якісний молочний продукт.
  • Натуральні інгредієнти: у кожній краплі нашого молока немає нічого, окрім молока. Компанія працює за міжнародним стандартом ДСТУ ISO 22000, гарантуючи безпеку харчових продуктів.
  • Сучасне виробництво: ми використовуємо екологічні угіддя, найсучасніші технології заготівлі кормів, автоматизований процес доїння та високотехнологічне виробництво, що дозволяє виробляти всі види молочної продукції.
Натуральна смакота

Ми цінуємо кожного споживача, тому докладаємо максимум зусиль, щоб виробництво і реалізація молочної продукції ТМ «Villa Milk» проходили на найвищому рівні. Вже зараз наші продукти можна придбати у Вінниці та Києві. Шукайте продукцію ТМ «Villa Milk» у вінницьких мережах магазинів «Грош», «Україночка», «Варшава», «Домашній Маркет», «Основа». У Києві пропонуємо завітати до супермаркетів «Наш фермер» та «Щедре село».

Команда Villa Milk

Наша ціль – здорова нація. Хочете бути здоровими, починайте вже зараз додавати у свій щоденний раціон справжні молочні продукти.

Обирайте ТМ Villa Milk! Молоко, як воно є!