Молочна продукція Villa Milk представлена у всеукраїнській мережі натуральних продуктів «Еко-Лавка»

Мережа магазинів «Еко-лавка» зібрала на полицях саме ту продукцію, яка дозволить вам знову відчути смак справжньої їжі. Магазин спеціалізується на продажі натуральних продуктів. А також косметичних засобів, засобів для прибирання на натуральних кислотах, що не містять фосфатів та парабенів. Віднедавна на полицях мережі з’явилася і продукція компанії Villa Milk. Наші молочні продукти пройшли відповідну перевірку і відповідають усім стандартам якості. Тож заходьте до найближчої «Еко-лавки» і поповнюйте свої молочні запаси. У супермаркетах представлений повний асортимент молочної продукції – сири, масло, молоко, йогурти, кефір та сметана – вже чекають на вас.

Еко-лавка1

«В «Еко-Лавці» вам не потрібно обирати між шкідливими та менш шкідливими товарами. Ми вже зробили всю роботу за вас і знайшли продукти, які не містять домішок, консервантів та барвників. Наша продукція опиняється на полицях після ретельної перевірки постачальника, технології виробництва та інгредієнтів у складі, – повідомляє «Еко-лавка». – Місія компанії – розвивати в суспільстві потребу турботи про себе та довкілля завдяки використанню екологічно чистих товарів. Тому наші виробники та постачальники створюють протягом 10 років бездоганні продукти. Вони не мають жодних компромісів щодо якості та складу».

Еко-лавка

Наразі попит на екологічно чисту органічну продукцію в країні лише з’являється, але постійно зростає. Люди ще мало замислюються над тим, що культура харчування і споживання якісних натуральних продуктів – це запорука здоров’я. Для того, щоб кожен зміг розібратися у користі того чи іншого продукту в «Еко-Лавці» працюють продавці-консультанти. Всі товари, які вони пропонують покупцям, мають відповідні сертифікати якості.

Правильне харчування сьогодні – це успішне завтра

«Для нас важливо увійти у мережу, яка сповідує такі ж цінності, як і наша компанія, – відзначає директор молокопереробного комплексу Villa Milk Віталій Істратов. – Щодня ми працюємо над тим, щоб виробляти якісну, корисну і смачну молочну продукту для споживачів, які сьогодні думають про своє успішне завтра. А тому сьогодні харчуються правильно. Раді, що знайшли у цьому плані однодумців і зуміли пройти експертизу від «Еко-Лавки». Наше виробництво та роботизовано ферму відвідали всі продавці мережі. Вони особисто поспілкувалися з власниками ферми. Поставили запитання технологу та продегустували усю лінійку продуктів, обравши власних фаворитів. Маємо надію, що молочна продукція сподобається і покупцям мережі «Еко-Лавка».

Еко-Лавка https://eco-lavca.ua/uk/ – найбільша національна мережа натуральних, екологічно чистих і корисних товарів в Україні. Крім продуктів харчування, в мережі продається органічна побутова хімія, природна косметика і фіто-продукція. Під власним брендом IEco випускаються екологічно чисті товари для дому. Компанія відкрила перший магазин в 2011 році, через рік було вже п’ять магазинів. Після почалася розробка франчайзингової моделі, а в 2012 році запустився франчайзинг. Зараз в мережі 123 магазини у різних містах України. Зовсім нещодавно «Еко-Лавка» відзначена у рейтингу «Українська народна премія». Зокрема, стала першою в номінації «Мережа магазинів органічних продуктів».