Відтепер високоякісна молочна продукція Villa Milk представлена у новій мережі фермерських маркетів – Fermachi

Молоко, сир, йогурти, сметана, бринза, масло, ряжанка, кефір – уся лінійка молочної продукції Villa Milk на прилавках мережі фермерських маркетів Fermachi. Перший маркет відкрили на початку осені у Києві на вул. Академіка Паладіна, 59. Другий – запрацював 30 жовтня на вулиці 55 Садова, буд. 28. Fermachi покупцеві пропонують все від «А» до «Я» в гастрономічному розумінні. На приладках маркетів продукти тільки від українських виробників, які використовують сертифіковану сировину і сучасні технології виготовлення.

Fermachi1

«Кожен партнер ферммаркетів Fermachi – це якість, перевірена та доведена в кілька етапів. Перед тим, як з’явитися на наших полицях, майбутні постачальники організовують дегустацію продукту, надають документи та сертифікати, а далі – експертна команда Fermachi вирушає на виробництво, де ретельно перевіряє відповідність нормам та стандартам. Якщо все добре – тоді ми готові підписувати договір й радувати покупців справжньою українською якістю! Цей довгий шлях вибору постачальників забезпечує нашу мережу співпрацею тільки з гідними українськими фермерами та крафтовими виробниками», – йдеться Фейсбук-сторінці Fermachi.

Fermachi2

В основі філософії компанії три принципи. Уся продукція має відповідати стандартам здорового харчування, включаючи екологічно чисті та органічні продукти. Це вимагає від українських виробників дотримання високих стандартів утримання та відгодівлі тварин, використання натуральних та якісних кормів, абсолютних високих стандартів з безпеки та якості переробки продуктів. У маркетах представлені тільки виробники найкращих здорових продуктів. Якщо продають сир, молоко або м’ясо, то постачальник повинен мати своє поголів’я, чи птицю. Третій акцент – на полицях маркетів представлені тільки українські виробники здорових продуктів харчування. Тобто бананів там немає.

Fermachi3

Нагадаємо, що придбати якісну молочну продукцію у мережі Fermachі можна за адресами: Академіка Палладіна, 59 та вул. 55 Садова, буд. 28. Нам дуже імпонує атмосфера і філософія ферммаркетів #Fermachi. Тому приходьте, купуйте і насолоджуйтеся нашими суперовими молочними продуктами