Відтепер продукція торгової марки Villa Milk представлена у спеціалізованому магазині продуктів харчування «Мадам Броколі»

«Смачні домашні страви доставимо вам прямо додому», – за таким принципом працює спеціалізований магазин продуктів харчування «Мадам Броколі». Віднедавна усі клієнти крамниці мають можливість придбати і скуштувати натуральну, смачну і якісну молочну продукцію торгової марки Villa Milk. У асортименті представлені свіже молоко, кефір, ряжанка, йогурти, сири, сметана та масло. Повна лінійка продукції – найвищої якості. Адже молочні продукти ТМ Villa Milk виготовлені відповідно до міжнародних стандартів якості та безпечності харчових продуктів.

продукція villamilk
Затишна “Мадам Броколі”

«Спеціалізований магазин продуктів харчування «Мадам Броколі» – став другою мережею на одеському ринку, куди компанії Villa Milk почала поставляти свою сертифіковану молочну продукції, – розповідає директор компанії Віталій Істратов. – Попри те, що «Мадам Броколі» спеціалізуються на доставці готових страв, клієнти супермаркету можуть прийти безпосередньо до крамниці і самостійно сформувати собі продуктові набори, зокрема й обрати наші молочні продукти».

Промарковані як «новинка» молочні продукти ТМ Villa Milk – справжні фаворити в «Мадам Броколі». Заходьте за свіжою порцією якісної молочної продукції у магазина за адресами:

  • вул. В. Арнаутська, 18,
  • вул. Грецька, 2а
продукція villamilk

Між тим нагадуємо, що першою мережею супермаркетів на одеському ринку, куди компанії Villa Milk почала поставляти свою сертифіковану молочну продукції, стали магазини преміум-класі «Santim» https://villamilk.com/villa-milk-na-odeskych-prylavkach-santim/ У супермаркетах представлений широкий вибір продукції. Особливий акцент мережа ставить на «здоровий асортимент», «фітнес-товари» та фермерські продукти. Адже це дає можливість забезпечити щоденну свіжість і 100 % натуральний склад представленої на прилавках продукції. У магазинах наявні свіжі і соковиті овочі та фрукти, працює гриль-бар з асортиментом яловичих стейків, бургерів, ковбасок і овочів, наявний широкий вибір м’яса, птиці, риби, хлібобулочних виробів, а також молочна продукція Villa Milk

продукція villamilk

Придбати нашу продукцію можна за супермаркетах за адресою:

  • вул. Троїцька, 54,
  • вул. В. Арнаутська, 26,
  • пров. Сабанський, 3,
  • вул. Макаренка, 2а,
  • вул. Каманіна, 16 а.

Ми працюємо з любов’ю до Ваших родин!