На молочній фермі Villa Milk стартували “зелені жнива”. Так ми називаємо період заготівлі кормів. Збір високоякісного сінажу – це справжнє мистецтво. Адже важливо не лише зібрати «зелений урожай», але й забезпечити необхідні технологічні операції з приготування й роздавання кормів. Для цього на молочній фермі Villa Milk використовується техніка BvL – це німецька педантичність та висока якість. Тому разом із зоотехнічною та інженерною службою закладаємо кормову базу для наших тварин. Вона є основою у виробництві сировини високої якості. Докладаємо максимум зусиль сьогодні, аби завтра отримати високі надої молока. Та мати можливість продовжувати забезпечувати країну вкрай необхідними молочними продуктами.

Зелені жнива на Villa Milk

«Від того, як вчасно будуть виконані всі етапи заготівлі сінажу, залежить поживність корму, а відтак рентабельній молочної ферми та об’єми надоїв, – відзначає директор АФ «Україна – О», співзасновник компанії Villa Milk Михайло Федчишен. – Сінаж – це цінний компонент раціону, джерело протеїну, енергії, макро- та мікроелементів. У сіні, як в ніякому іншому кормі, збалансований вміст швидкодоступних та повільнодоступних енергії та протеїну. Тому послідовність у кормозаготівельному процес важлива і необхідна».

Зелені жнива на Villa Milk

Як повідомляли раніше: https://villamilk.com/yakisne-sino-smachne-moloko/ «зелені жнива» на Villa Milk, тобто заготівля вітамінно-білкового сіна для наших корівок відбувається винятково на власних полях господарства. При чому сучасною кормозбиральною технікою. Сінозаготівельний процес розпочинається традиційно у середині травня. Цього року вже вдалося заготовити понад 120 тонн сіна та 500 тонн сінажу. Наразі триває заготівля сінажу й інтенсивно заготовляється силос. Крім того, тваринні комплекси забезпечуються якісними гранульованими кормами. Адже харчування корівок має бути збалансованим та різноманітним.